Dla rodziców

III Świętochłowicki Festiwal Tańca Przedszkolaków „O Złoty Pantofelek Kopciuszka”

17 kwietnia 2024 roku w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach odbył się III Świętochłowicki Festiwal Tańca Przedszkolaków „O Złoty Pantofelek Kopciuszka”. Festiwal Tańca Przedszkolaków organizowany był przez Miejski Zarząd Oświaty w Świętochłowicach, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice Daniela Begera. Nasze przedszkole reprezentowała grupa “Biedronki” pod przewodnictwem Pani Angeliki Świadek. Nasze dzieci wytańczyły 1 miejsce. […]

17 kwietnia 2024 roku w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach odbył się III Świętochłowicki Festiwal Tańca Przedszkolaków „O Złoty Pantofelek Kopciuszka”.

Festiwal Tańca Przedszkolaków organizowany był przez Miejski Zarząd Oświaty w Świętochłowicach, pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Świętochłowice Daniela Begera. Nasze przedszkole reprezentowała grupa “Biedronki” pod przewodnictwem Pani Angeliki Świadek. Nasze dzieci wytańczyły 1 miejsce. Serdecznie gratulujemy naszym zdolnym przedszkolakom!!! Zachęcamy do obejrzenia wygranego występu!