Z życia przedszkola

Jasełka 2023

13 grudnia w Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach odbyło się jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu przedszkola - Jasełka.

Historia, która co roku jest przedstawiana w okresie Bożonarodzeniowym, tym razem została przedstawiona na deskach sceny Centrum Kultury Śląskiej.

Wszystkie grupy pokazały swoje talenty – śpiew, aktorstwo, taniec, które były jak zawsze na najwyższym poziomie.

Wszyscy nauczyciele wraz z personelem od początku do końca byli bardzo zaangażowani w cały proces przygotowania tj. kostiumy, próby, choreografię oraz śpiew, jednak najważniejszą osobą odpowiedzialną za to ważne wydarzenie była Pani Natalia Gabor, która przygotowała cały scenariusz uwzględniając wszystkie atuty występujących osób.

W tegorocznym przedstawieniu jasełkowym, wzięli udział również rodzice naszych przedszkolaków, którym dziękujemy za chęć i zaangażowanie.

Dziękujemy bardzo za wsparcie i pomoc przygotowania kiermaszu, który odbył się zaraz po występach dzieci.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Jasełek oraz kiermaszu bardzo dziękujemy!

Jasełka 2023 – Przedszkole Miejskie Nr 4 w Świętochłowicach – YouTube

Grono Pedagogiczne